Blog ślubny


Blog ślubny to miejsce gdzie znajdują się moje najnowsze prace i zdjęcia ślubne jakie wykonuje. Jako fotograf ślubny to bardzo ważne by pokazywać na bieżąco swoją prace, swój rozwój oraz miejsca i piękne śluby jakie ma się okazje zrobić . Wspaniałych ludzi jakich mamy możliwość poznawać i pracować dla nich. Na moim blogu ślubnym staram się pokazywać na bieżąco zdjęcia ślubne jakie wykonuje oraz pokazać. Miejsca jakie mam przyjemność odwiedzać. Zapraszam serdecznie do śledzenia mojego bloga. Na bieżąco możecie oglądać co się u mnie dzieje w świecie mojej fotografii ślubnej. Zapraszam Was do mojego świata. Mam nadzieję że jako fotograf ślubny będę mógł Was poznać i wykonywać dla Was wyjątkowe zdjęcia ślubne. Jeśli spodoba Wam się jakaś zdjęciowa historia lub miejsce na plener wyda Wam się ciekawe własnie na Wasze ślubne zdjęcia. Napiszcie do mnie i na pewno wspólnie postaramy się zrobić coś równie pięknego i niepowtarzalnego dla Was.


Fotograf Ślubny Kielce


Wedding blog is a place where my latest works and wedding photos are taken. As a wedding photographer, it is very important to show your works, your development and places and beautiful weddings that you have the opportunity to do.

Great people that we have the opportunity to learn and work for them. On my wedding blog, I try to show up on the wedding photos I'm taking and show places I have the pleasure to visit. I invite you to follow my blog. You can see what is happening to me in the world of my wedding photography on a regular basis.

I invite you to my world. I hope that as a wedding photographer I will be able to meet you and make special wedding photos for you. If you like a photo story or a place for outdoor activities, I would like to invite you to my wedding photos and write to me and I will certainly try to do something beautiful and unique for you.