Plener Ślubny w Zakopanem, a raczej plener poślubny. Dlaczego poślubny? Już śpieszę z wyjaśnieniami. Powinno się to nazywać plener poślubny, ponieważ Wiola i Łukasz w dniu naszej sesji mieli swoją pierwsza rocznie ślubu. Tak właśnie, dokładnie rok temu 30 kwietnia powiedzieli sobie “TAK”. Niestety nie miałem okazji fotografować ich ślubu ale za to poznaliśmy się dokładnie rok po nim.

Magia Miłości w Górach: Plener Ślubny w Zakopanem dla Wioli i Łukasza

Plener Ślubny w Zakopanem na rocznice ślubu przyznam i dla mnie było to coś nowego ale jak ktoś podchodzi do tego w ten sposób jak oni to można być pewnym że to będzie wspaniała sesja zdjęciowa. Przygotowani i pozytywnie nastawieni, otwarci i uśmiechnięci. Co prawda niektórych trzeba było przekupić M&M-sami ale po tym jak się rozkręcili wszystko szło świetnie. Zapraszam na cudowna opowieść o miłości dwojga ludzi, spacer po Polskich Tatrach i na zdjęcia ślubne.

Zakopane, perła polskich Tatr, nie tylko zachwyca malowniczymi widokami, ale także stanowi doskonałe tło dla niezapomnianych sesji plenerowych ślubnych. Wiola i Łukasz postanowili uczcić swój szczególny dzień właśnie w tym magicznym miejscu. Dla nich, góry stały się świadkiem ich miłości i inspiracją dla wyjątkowych zdjęć. Przyjrzyjmy się, jak para młoda i ich fotograf wykorzystali potencjał Zakopanego, aby uwiecznić niezwykłe chwile.

Plener Ślubny w Zakopanem – Sztuka Uchwycenia Piękna

Dla fotografa ślubnego, Zakopane to prawdziwe wyzwanie i przyjemność. Zdjęcia wykonane wśród górskich szczytów i malowniczych dolin nabierają wyjątkowego charakteru i głębi. Talent fotografów ślubnych pozwala uwiecznić nie tylko chwile, lecz także emocje i atmosferę, która towarzyszyła parze młodej w tym szczególnym dniu.

Dla Wioli i Łukasza, plener ślubny w Zakopanem był niezapomnianym przeżyciem, które uwiecznione zostało w wyjątkowych zdjęciach. Dzięki urokowi tego malowniczego kurortu i talentowi fotografa, ich miłość została uwieczniona w niepowtarzalny sposób, tworząc wspomnienia, które będą cieszyć ich i ich bliskich przez całe życie. Dla każdej pary pragnącej uczcić swoją miłość w wyjątkowy sposób, plener ślubny w Zakopanem stanowi doskonałą opcję, zapewniając niezapomniane chwile i piękne zdjęcia.

Lokalizacja: Rusinowa Polana

Buty: Big Star

Koszula: Wólczanka

Marynarka: Leger

Mucha i szelki: Vizard

Makijaż: Roma-Make Up

 

 

Privacy Preference Center