Sesja Ślubna Boho to tematyka bardzo mi bliska i klimat który uwielbiam uwieczniać na swoich zdjęciach. Sesja Ślubna Boho to również klimat jaki bardzo lubią Julita i Łukasz czyli moi dzisiejsi bohaterowie. Z Łukaszem znam się od tak dawna że aż ciężko powiedzieć od kiedy konkretnie.

Julitę poznałem tak naprawdę chwile po tym jak zobaczyłem u niej w domu na wieszaku jej piękną suknie ślubna od Marty Trojanowskiej, która zajmuje się projektowaniem i szyciem sukienek i dodatków w stylu boho. Idealnie pasowała do mojej wizji i po rozmowach wiedzieliśmy że w kwestii pleneru dogadamy się idealnie.

Sesja Ślubna Boho

Pogoda ostatnio nie rozpieszcza nikogo i przyznam że cierpię z tego powodu by na spokojnie móc robić piękne plenery ślubne. Państwo Młodzi postanowili jednak nie patrzeć na prognozy pogody, zaopatrzyli się w gorącą herbatkę, ciepłe kocyki i ruszyliśmy na naszą wspólną wyprawę. Zabrałem ich w pewne piękne i poniekąd magiczne miejsce które już na pierwszy rzut oka robi wrażenie swoim wyglądem i tym gdzie się znajduje.

Teraz gdy przeglądam te zdjęcia wiem że wyprawa tam była strzałem w dziesiątkę i wyszło z tego coś wspaniałego. Mam nadzieję że i Wam przypadnie do gustu. Zapraszam.

Rustykalna Sesja Ślubna

Sukienka: Marta Trojanowska “Suknie Boho”

Buty Pani Młodej: Ryłko

Buty Pana Młodego: Conhpol 

Garnitur: Crux Personal Tailoring

Obrączki: Nordwoodrings

Pasek: Lancerto

Bukiet i wianek: Dekoracje Pasja

Makijaż: Aleksandra Sobańska


karol chaba, fotograf ślubny

Jestem fotografem z Kielc i najczęściej fotografie ślubne wykonuję w woj. Świętokrzyskim: Kielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice. Działam również jako fotograf ślubny w Małopolsce: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Wieliczka., Bardzo lubię fotografować na Podkarpaciu: Rzeszów, Przemyśl. Jako fotograf ślubny z miłą chęcią dojadę do Was wszędzie gdzie mnie tylko zaprosicie. Często zdarza mi się pracować w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Radom.

ZAOBSERWUJ MNIE

Crafted by

Privacy Preference Center