Plener Narzeczeński czyli w tym wypadku zdjęcia pary którą wybrałem na zwycięzców w moim konkursie jaki zorganizowałem na Facebooku. Wybrałem ich nie przypadkowo ponieważ to ludzie wyjątkowi i wyjątkowo potrafią pokazać miłość do siebie. Uczucie jakim się darzą potrafią bez skrępowania przenieść przed obiektyw aparatu. Maj to piękny miesiąc i okoliczności przyrody sprawiają że chce się wziąć aparat w rękę i robić zdjęcia. Taki miałem cel by zabrać na te zdjęcia taka własnie parę. Mam nadzieję że udało mi się przedstawić moja opowieść w taki własnie sposób. Zapraszam serdecznie do oglądania i śledzenia mojej strony, być może i Wam uda się wygrać i wybrać ze mną w piękne miejsce i zrobić kilka pięknych zdjęć. Zapraszam.

Plener Narzeczeński


Pictures of the bride and groom, in this case the photos of the pair which I chose for the winners in my competition which I organized on Facebook. I chose them not accidentally because they are exceptional people and they can show off their love for each other.
The feeling they have is able to move without concealment in front of the camera’s lens. May is a beautiful month and the circumstances of nature make you want to take the camera in your hand and take pictures.
That was my goal to take such a pair for these pictures and I hope that I managed to present my story in this way. I invite you to watch and follow my website, maybe you will be able to win and choose with me a beautiful place and take some beautiful pictures. I invite you.