Restauracja Castor Kielce to nie tylko renomowane miejsce gastronomiczne, lecz także doskonała lokalizacja na organizację niezapomnianych przyjęć weselnych. Dla pary młodej, Marty i Łukasza, było to nie tylko miejsce ich wesela, lecz także idealne tło dla wyjątkowych sesji fotograficznych. Przekonajmy się, dlaczego Restauracja Castor Kielce stanowi doskonałą przestrzeń dla fotografii ślubnej.

Elegancja i Styl Restauracji Castor w Kielcach

Restauracja Castor w Kielcach zachwyca swoją elegancją, stylem i wyjątkowym klimatem. Dla pary młodej, Martyny i Łukasza, to miejsce stanowiło nie tylko doskonałe tło dla ich przyjęcia weselnego, lecz także inspirację do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć ślubnych.

Malownicze Zakątki dla Niezapomnianych Kadru – Fotograf ślubny Kielce

Restauracja Castor Kielce oferuje wiele malowniczych zakątków, które stanowią idealne miejsce do wykonania wyjątkowych zdjęć ślubnych. Od urokliwego ogrodu po eleganckie wnętrza, każdy detal tego miejsca może stać się inspiracją dla kreatywnego fotografa. Dla fotografa ślubnego, Restauracja Castor to nie tylko miejsce do wykonania zdjęć, lecz także przestrzeń, w której można uchwycić emocje, radość i miłość pary młodej. Marta i Łukasz mieli okazję celebrować swój szczególny dzień w eleganckim otoczeniu, a każdy emocjonalny moment został uchwycony w kadrze.

Restauracja Castor Kielce – Niezapomniane Wspomnienia na Zawsze

Zdjęcia ślubne wykonane w Restauracji Castor Kielce stanowią nie tylko piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia, lecz także dziedzictwo, które będzie przekazywane przez pokolenia. Dzięki talentowi fotografa, wspomnienia Marty i Łukasza zostały uwiecznione w wyjątkowych kadrach, które będą cieszyć ich i ich bliskich przez lata.

Pierwsze wesele w roku 2017 zapowiadało się bardzo ciekawie. Fotograf Kielce czyli ktoś kto bardzo kocha swoja prace i uwielbia fotografować ludzi na ich ślubach, zatrzymywać te piękne chwile na swoich zdjęciach i opowiadać miłosne historie. Nie mogłem doczekać się pierwszego zlecania w sezonie i niezmiernie się cieszę że miałem okazje być razem z Marta i Łukaszem w ich wyjątkowym dniu. Państwo Młodzi zadbali o to by cały dzień jak i jego otoczka była wyjątkowa. Udało im się to znakomicie, a ja miałem ogromny problem by wybrać tylko określoną ilość zdjęć by Wam je pokazać. Zapraszam na piękny reportaż i piękną opowieść.

Makijaż: Justyna Straś
Fryzura: Alter Ego
Kościół: Kościół pw. Świętego Wojciecha
Sala: Restauracja CASTOR
Muzyka: Paweł Salamon & Albert Szewczyk