Plener ślubny w Pieninach to była wspaniała okazja by wybrać się w piękne polskie góry, które uwielbiam i z chęcią odwiedzam. Zaprosili mnie tam Lidia i Adrian, którzy byli tam na swojej podroży poślubnej. Spotkaliśmy się w uroczej Szczawnicy i wspólnie udaliśmy się na wycieczkę po okolicy, a jak to miałem ostatnio szczęście, pogoda była piękna i wszędzie woziłem ja ze sobą. Para Młoda to dwójka wspaniałych ludzi od których uczucie do siebie bije z daleka i fotografowanie takiej pary to czysta przyjemność.
Plener ślubny w Pieninach to miłość, uczucie, radość z przebywania ze sobą to obrazy które zapamiętam z tego pleneru, a same efekty możecie sami zobaczyć i ocenić poniżej.  Zapraszam 🙂

 

The wedding session in the Pieniny was a great opportunity to go to the beautiful Polish mountains, which I love and will be happy to visit. Lidia and Adrian invited me there on their honeymoon. We met in charming Szczawnica and together we went on a trip around the area, and as I was lucky last time, the weather was beautiful and everywhere I was driving with me;) Couple Couple are two wonderful people from whom the feeling is beating from afar and shooting such a pair It’s pure pleasure.

The love, the feeling, the joy of staying with you are the images that I will remember from this open air, and the effects you can see yourself and judge below.

 

Plener Ślubny w Pieninach | Fotograf Ślubny

Privacy Preference Center