Fotografia ślubna w tym wpisie to pierwsza cześć opowieści o wspanialej miłości dwojga ludzi którzy postanowili być razem na zawsze. Lidie i Adriana poznałem dopiero w dniu ich ślubu i była to wspaniała okazja by poznać wspaniałych ludzi. Okolice Warszawy przywitały mnie wspaniałą pogoda i wieloma serdecznymi osobami jakie mogłem tam poznać.
Państwo Młodzi to dwójka kochających się osób i to widać po nich gdy tylko się ich pozna. Cały reportaż ślubny przebiegł we wspanialej atmosferze i wszystko wyglądało i było super zaplanowane, a w takich warunkach to tylko czysta przyjemność mieć w ręce aparat i fotografować. Fotografia ślubna w tym wypadku to cudowna okazja by pokazać wspaniałych ludzi w ich wspaniałym dniu. I o to właśnie w tym wszystkim chodź, by pokazywać to czego bez ciebie nikt nie zobaczył. Zapraszam na reportaż oraz na plener który odbył się dosłownie kilka dni po ślubie :)https://www.karolchaba.pl/2016/09/plener-slubny-pieninach-lidia-adrian/

Fotografia ślubna Warszawa

Wedding photography in this post is the first part of the story about the wonderful love of two people who decided to be together forever. Lidia and Adriana met only on their wedding day and it was a great opportunity to meet wonderful people. Around the city of Warsaw I was greeted by wonderful weather and many cordial people I could meet there.
The Young couple are two loving people and you can see them as soon as they know each other. The entire wedding report ran in a great atmosphere and everything looked and was super scheduled, and under such conditions it’s just a pleasure to have the camera in hand and photograph. Wedding photography in this case is a wonderful opportunity to show great people on their wonderful day. And here it is in all this to come to show what without you no one saw. I invite you to the reportage and to the open air which took place literally a few days after the wedding.