Zdjęcia ślubne Kielce i to tu zaczyna się nasza opowieść ze ślubu Eweliny i Krzysztofa. Dwoje wspaniałych ludzi których połączyło uczucie i postanowili się pobrać. Miałem ogromną przyjemność że wybrali własnie mnie na swojego fotografa ślubnego.

Poznaliśmy się kilka dni przed ich ślubem i wiedziałem już wtedy że to będzie wspaniały dzień i wspaniały reportaż ślubny. Na swój ślub i miejsce przyjęcia wybrali Hotel Stodółka czyli urocze miejsce w okolicy Kielc.
Państwo młodzi może byli lekko zestresowani i obawiali się jak to wszystko wyjdzie i jak oni będą się czuć i wyglądać na zdjęciach ale cieszę się że mi zaufali a nasza współpraca wyglądała i przebiegła wspaniale i wszystko wyszło dokładnie tak jak miało.

Zdjęcia Ślubne Kielce

Profesjonalista w każdym calu. Świetna, bezproblemowa współpraca, która zaowocowała przepięknymi zdjęciami. Podczas wesela praktycznie niezauważalny, więc sam nie wiem skąd te wszystkie ujęcia Zdjęcia Ślubne Kielce | Ewelina i Krzysztof | Fotograf Ślubny Kielce

Kilka zdjęć, które widzieliśmy po weselu, utwierdziły nas w przekonaniu, że wybór Karola był strzałem w 10. Komplet zdjęć dostarczony w bardzo klimatycznym, spersonalizowanym pudełku, a cały reportaż ślubny wraz z sesją plenerową (rewelacyjne miejsce zaproponowane przez Karola) przerosła nasze oczekiwania, za co jeszcze raz z całego serca dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy!Zdjęcia Ślubne Kielce | Ewelina i Krzysztof | Fotograf Ślubny Kielce

Zdecydowanie chciałabym polecić Karola. Jestem pod ogromnym wrażeniem efektów końcowych. Zdjęcia uwieczniają wszystkie piękne chwile oraz atmosferę, jaka panowała tego dnia.

Mamy z mężem cudną pamiątkę! Karola mogę polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu.

 

Fotograf Ślubny Kielce

 

Privacy Preference Center