Isle Of Skye Szkocja to miejsce mojego ostatniego pleneru ślubnego, miejsca które absolutnie zakręciło mi w głowie. Isle Of Skye jest tak malownicza, że wydaje się być nierealna. Niektóre krajobrazy wyglądają jakby były pejzażem namalowanym na płótnie, nie mogłem wyjść czasem z podziwu jak piękne jest to miejsce i jak na każdym kroku krajobrazy zapierają dech w piersi. Cała wyprawa była zaplanowana dość szalenie i cały ten wyjazd był dość skomplikowany do zgrania nas wszystkich, mieszkających w rożnych zakątkach świata.

Na szczęście nasz plener udał doskonale, pogoda dopisała wyjątkowo, co w tym miejscu jest dość rzadkim zjawiskiem. Słonce pięknie oświetlało te piękne widoki lecz jak to bywa na Sky “troszkę” wiało i było dość chłodno z tego powodu ale daliśmy świetnie radę.

Isle Of Skye Szkocja

Zapakowaliśmy wiec mapę i ruszyliśmy zwiedzić i oglądać to jakże piękne miejsce, a że Isle Of Skye jak już pisałem wcześniej to prawdziwy raj pod względem krajobrazu, to nasz wypad był dość intensywny.
Zapraszam Was na mała wycieczkę z jednego dnia zdjęć i na obejrzenie tego co udało nam się wspólnie z Magda i Marcinem obejrzeć i osiągnąć na zdjęciach.
Serdeczne również podziękowania dla mojego przyjaciela Karola, bez którego myślę że ten wyjazd by się nie odbył.
Zapraszam do oglądania i jeśli macie swój pomysł na taka wyprawę, napiszcie a na pewno wspólnie damy rade.

Isle Of Skye | Wedding photography

Isle Of Skye is the place of my last open air, a place that absolutely turned my head. The Isle of Skye is so picturesque that it seems unreal. Some landscapes look like they were a landscape painted on canvas, I could not leave sometimes because of how beautiful this place is and how breathtaking they are at every step of the landscape.
The whole trip was planned quite madly and the whole trip was quite complicated to get everyone living in various corners of the world. Fortunately, our open air went well, the weather was exceptional, which is quite rare in this place.

The sun has beautifully illuminated these beautiful views, but as it happens on the Sky “a little bit” blew and it was quite cold because of this but we gave great advice.

So we packed the map and we went to visit and watch this very beautiful place, and that Isle Of Skye, as I wrote before, is a real paradise in terms of landscape, our trip was quite intense.
I invite you to a small trip from one day of photos and to see what we were able to see and achieve together with Magda and Marcin.

Many thanks also to my friend Karol, without whom I think that this trip would not take place. I invite you to watch and if you have your idea for such an expedition, write and certainly together we will do well.

karol chaba, fotograf ślubny

Jestem fotografem z Kielc i najczęściej fotografie ślubne wykonuję w woj. Świętokrzyskim: Kielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice. Działam również jako fotograf ślubny w Małopolsce: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Wieliczka., Bardzo lubię fotografować na Podkarpaciu: Rzeszów, Przemyśl. Jako fotograf ślubny z miłą chęcią dojadę do Was wszędzie gdzie mnie tylko zaprosicie. Często zdarza mi się pracować w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Radom.

ZAOBSERWUJ MNIE

Crafted by

Privacy Preference Center