Góra Zborów Sesja Ślubna Pauliny i Michała to miejsce gdzie miałem okazje wykonać kolejna sesję ślubną. Góra Zborów to piękne i magiczne miejsce, które wygląda cudownie, a pora w której się tam wybraliśmy sprawiała jeszcze lepsze wrażenie. Z Paulina i Michałem miałem już okazję spotkać się na sesji narzeczeńskiej, wiec wiedziałem że kolejna sesja również przebiegnie we wspanialej atmosferze.
Państwo młodzi to ludzie niezwykle pozytywni i otwarci, wpatrzeni w siebie, a gdy ma się takich modeli to z mojej strony jest to gwarancja sukcesu całej sesji.

 

Góra Zborów Sesja Ślubna

karol chaba, fotograf ślubny

Jestem fotografem z Kielc i najczęściej fotografie ślubne wykonuję w woj. Świętokrzyskim: Kielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice. Działam również jako fotograf ślubny w Małopolsce: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Wieliczka., Bardzo lubię fotografować na Podkarpaciu: Rzeszów, Przemyśl. Jako fotograf ślubny z miłą chęcią dojadę do Was wszędzie gdzie mnie tylko zaprosicie. Często zdarza mi się pracować w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Radom.

ZAOBSERWUJ MNIE

Crafted by

Privacy Preference Center