Fotograf ślubny Kielce | Karol Chaba

Cześć! Jestem Karol...


Wasz fotograf ślubny…. W tym miejscu należałoby powiedzieć coś o sobie. To zawsze jest trudne, dlatego najlepiej będzie, jeśli poznamy się osobiście, przed Waszym ślubem.

Oto, co mogę oddać w kilku zdaniach – mam na imię Karol i jestem fotografem ślubnym. Cieszy mnie każdy dzień mojego życia, także ten, który mam okazję spędzać z Wami. Uwielbiam fotografować, a także poznawać nowych ludzi, więc pojawienie się w ten niezwykle ważny dla Was dzień przy Was, jest dla mnie kolejną okazją na realizowanie swoich pasji.
Pochodzę z Kielc, tu posiadam swoje studio ale dojeżdżam we wszystkie miejsca, jakie wybierzecie na swój ślub i wesele, co także jest zawsze ciekawą przygodą. Uwielbiam podróżować i oglądać świat, oglądać jego piękno.

Jeśli jeszcze mam okazje wybrać się w fajne miejsce z fajnymi ludźmi i zrobić piękne zdjęcia ślubne to to własnie jest wspaniale pracować i robić to przyjemnością i pasja. Polecam 😉

fotograf ślubny

Fotograf Ślubny

Zapraszam Was do poznania mojego magicznego świata, jaki tworzę jako fotograf na ślub oraz wesele. Rozumiem, że poszukujecie jedynie dobrego fotografa ślubnego, dlatego przedstawiam Wam tu moje dokonania, abyście sami mogli ocenić, czy moja praca Wam odpowiada.

Jeśli tak, to będzie mi niezmiernie miło. Staram się być nie tylko dobrym fotografem na wesele i ślub, lecz fotografem coraz lepszym, z każdym kolejnym dniem pracy. Mam okazję uczyć się u najlepszych fachowców w tym zawodzie, a także na ślubach i weselach u wielu wspaniałych ludzi.
Prowadzący portal ślubny Zankyou, uznali, że jestem godny docenienia i umieścili mnie na liście najlepszych fotografów ślubnych w województwie świętokrzyskim.

Mam szczerą nadzieję, że także Wy docenicie moją pracę i obdarzycie mnie zaufaniem, wybierając na swojego fotografa ślubnego.
Zapraszam do przeglądania mojego bloga, którego tworzę wspólnie wraz z parami młodymi, starań. Jeśli także Was czeka w najbliższej przyszłości ten niezwykły w życiu każdego człowieka dzień, to jestem do Waszej dyspozycji i czekam na wiadomość od Was.

Kilka moich zdjęć jak i wpisów ślubnych zostało opublikowanych w dużych Polskich portalach ślubnych. Piękne śluby jakie miałem okazję fotografować zostały docenione dalej. Wpisy takie jak:

W roku 2016 dostałem się również do zacnego grona i trafiłem na listę

Najlepszy fotograf i kamerzysta ślubny w Świętokrzyskim!
fotograf slubny, fotograf slubny Kielce

ZIWA 2018

Najlepsi profesjonaliści w branży ślubnej

“ZIWA – Zankyou International Wedding Awards to jedyna nagroda przyznawana najlepszym profesjonalistom ślubnym od ekspertów światowej klasy z branży ślubnej, grupy par młodych i wykwalifikowanego jury.

Jest to jedyna nagroda, w której zwycięzcy wybierani będą przez ekspertów z branży ślubnej, pary młode i wykwalifikowane jury.
Miałem więc ten zaszczyt zostać zgłoszony i dostać to wspaniałe wyróżnienie, które daje piękna motywacje do dalszej pracy. Dziękuję.