Sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym i pierwsza myśl która mi się nasunęła to zdjęcia w centrum, na rynku czy w innych znanych miejscach w tym mieście. Pomysł mojej Pary Młodej miał jednak zupełnie inne podłoże związane z tym miastem.

Na jednym ze wzgórz znajduje się urocza chatka, mały mega klimatyczny domeczek z ogrodem i cudownym otoczeniem. Jest to dom w którym mieszkali dziadkowie Pani Młodej i ich pomysłem było zrobienie zdjęć ślubnych własnie tam. Uwielbiam gdy dostaje takie informacje gdy Państwo Młodzi maja swoje ważne dla nich miejsce i w nim chcą wykonać ślubna sesje. Była to tylko cześć naszego spotkania gdzie odbyła się sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym, ponieważ gdy ma się otwarta głowę po drodze można również dostrzec wspaniałe miejsce na zdjęcia.

Sesja ślubna w Kazimierzu Dolnym

Zawsze podróżując po naszym pięknym kraju mam takie miejsce gdzie bardzo chciałbym wykonać kilka zdjęć.  Udać się w jakieś magiczne miejsce które samo w sobie potrafi zdziałać cuda. Takim czymś w lubelskim były dla mnie zawsze plantacje chmielu. Cudownie wyglądające pola pełne zielonych alejek ciągnących się do samego nieba. Własnie takie miejsce udało mi się wypatrzeć podczas podroży na plener ślubny do Ewy i Piotra w Kazimierzu. Wspaniale że udało nam się tam wrócić i zrobić kilka naprawdę wspaniałych ujęć. Dzięki za wspaniale popołudnie i super klimat zdjęć jaki stworzyliście.
Zapraszam wszystkich do oglądania i jeśli podoba Wam się moja praca to zapraszam również do kontaktu.

Fotograf Ślubny Lublin