Ślub i Wesele Rustykalne to absolutnie klimat który uwielbiam i w którym czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Mamy szczęście że możemy trafić do miejsc które wyglądają i wpasowują się w taki klimat i można tam urządzić cudowny i niepowtarzalny ślub i wesele rustykalne. Takie miejsce to położony w Muzeum Wsi Kieleckiej Spichlerz to wyjątkowe miejsce. Unikalny w skali całego kraju zabytkowy budynek w unikalnym miejscu. Jest w całości zbudowany z drewna jodłowego, czerwonej cegły i elementów z kutego żelaza, co nadaje każdemu przyjęciu cudownego rustykalnego klimatu z elementami stylu industrialnego.

Od samego początku naszych rozmów i ugadywania tego wesela z Magda wiedziałem, że to będzie na pewno to “coś”. Pani Młoda miała mnóstwo świetnych pomysłów i chciała by wszystko do okoła wyglądała tak jak sobie wymarzyła. Z racji że mieszka dość daleko to również starałem się pomoc jak tylko potrafiłem. Poleciłem np. skąd mogła by wziąć kwiaty by pasowały do klimatu. W tym elemencie absolutnie niezastąpieni są chłopaki z “Bierz Go Bukiet” z którymi miałem już kilka razy okazje współpracować.

Zapraszam na reportaż pełen klimatu i wielu pozytywnych emocji. Zapraszam również na sesje z Magda i Marcinem jaką wykonaliśmy w również pięknej i niezapomnianej Szkocji.

Ślub i Wesele Rustykalne