Spichlerz w muzeum Wsi Kieleckiej jest miejscem wyjątkowym. I to z bardzo wielu względów. Jeżeli jeszcze go nie kojarzycie, to warto się coś więcej o nim dowiedzieć. Może nawet zdecydujecie się na zorganizowanie w nim wesela? Styl boho i rustykalny nie wychodzą z mody, a to miejsce idealnie się z nimi komponuje.

Spichlerz w muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni – co to takiego?

To niezwykły obiekt, który został wybudowany dawno. A dokładniej mówiąc, w 1684 roku, W całym kraju nie znajdziecie drugiego takiego spichlerza. To ewenement, który skutecznie przyciąga nie tylko zbłąkanych turystów, ale również zakochane Pary Młode.

Spichlerz w stu procentach wybudowano z drewna jodłowego. Pozostałe wykorzystane do jego stworzenia materiały to czerwone cegły, kute żelazo. Jednym słowem – rustykalny klimat jak z katalogu wnętrzarskiego lub ślubnego, co za tym idzie jest to idealne miejsce na rustykalne wesele.

Skoro jestem przy tym temacie to w spichlerzu mogę również dostrzec elementy stylu industrialnego. On chyba już nigdy się nie znudzi.

Jak spichlerz wygląda obecnie? Wesele Spichlerz Tokarnia

Mogłoby się wydawać, że skoro spichlerz był w użytku przez ponad 300 lat, to teraz można mu już odpuścić. Niedoczekanie! Aktualnie stał się atrakcyjny dla wielu osób, które planują huczne wesele w rustykalnym klimacie. Wesele Spichlerz poleca się na takie uroczystości.

Osoby opiekujące się tym obiektem wyczuły popyt i dlatego aktualnie znajduje się w nim przepiękna sala bankietowa, nowoczesne łazienki i profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Standardu w tym spichlerzu może zazdrościć niejeden podrzędny hotel. W spichlerzu zmieści się od 80 do 150 gości.

Spichlerz Tokarnia – idealne miejsce na ślub pod namiotem

Obok spichlerza można zorganizować wspaniały ślub pod namiotem. Namiot pełni wtedy funkcję parkietu tanecznego i daje gościom wrażenie wyjątkowego klimatu i niepowtarzalnej możliwości zabawy w super przestrzeni. Śluby pod namiotem stają się coraz popularniejsze, a Spichlerz w Tokarni na takie przyjęcie nadaję się wręcz doskonale.

Otoczenie spichlerza – Miejsce na plener ślubny

Zresztą Spichlerz w muzeum Wsi Kieleckiej zachwyca już od wejścia. Prowadzi do niego urokliwa, brukowana alejka. Jest otoczony drzewami, co sprawia, że prezentuje się jeszcze lepiej. Można w nim zorganizować nawet imprezę plenerową przy sprzyjającej pogodzie.

To co salę już macie, ale jeszcze potrzebny jest Wam dobry fotograf ślubny? Zgłaszam się na ochotnika! Mój styl robienia zdjęć możecie podejrzeć w galerii. Może Wam się spodoba i zaczniemy ciekawą współpracę. Zapraszam! Zobaczcie również realizacje ślubu rustykalnego z tego pięknego miejsca.