Hotel Dudek to miejsce przyjęcia Moniki i Łukasza. Urokliwe miejsce w okolicach Kielc zaprosiło wszystkich na pięknie zorganizowane przyjecie. Państwo Młodzi, a szczególnie Monika troszkę zestresowana no ale wiadomo to jej dzień… Mieliśmy już okazje działać razem na weselu Karoliny i Kamila które zresztą miałem okazje fotografować tylko dzięki Monice i Łukaszowi.
Cała ekipa jak zwykle dopisała i bawiła się wyśmienicie, dzięki czemu miałem świetne okazje do zrobienia wyjątkowych zdjęć. Uwielbiam takie wesela gdzie wiele się dzieje, ludzie energia i pozytywnym nastawieniem zarażają na każdym kroku a wszystko dzieje się tak szybko. To był wspaniały dzień i cudowne wesele i dziękuje że to ja mogłem na nim fotografować. Zapraszam do oglądania zdjęć, a plener już wkrótce.

Hotel Dudek | fotograf ślubny Kielce

Hotel Dudek is the place where Monika and Łukasz are admitted. A charming place near Kielce invited everyone to a beautifully organized party. Bride and Groom, especially Monika, a bit stressed but you know her day … We already had the opportunity to work together at the wedding of Karolina and Kamil, which, moreover, I had the opportunity to photograph only thanks to Monika and Łukasz. The whole team, as usual, wrote and played great, so I had great opportunities to take special photos.

I love such weddings where a lot is happening, people energy and positive attitude are infecting every step and everything happens so quickly. It was a great day and a wonderful wedding and I thank you that I was able to photograph it. I invite you to view photos and the open air will soon be available.