Wesele w stylu klasycznym to absolutnie ponad czasowy styl, który zawsze będzie na czasie i zawsze będzie pięknie wyglądał. Nie trzeba wiele elementów by stworzyć coś wyjątkowego oraz by wesele wyglądało obłędnie. Chciałbym zaprezentować Wam zdjęcia ślubne z wesela Pauliny i Bartka, jakie miało miejsce w piękny sierpniowy dzień. Para, która urzeka pozytywnym nastawieniem i zaraża optymizmem. Jako fotograf ślubny Staszów miałem okazję stworzyć z nimi coś wyjątkowego.

Wesele w pięknym klasycznym stylu - Fotograf ślubny Staszów

Fotograf Ślubny Staszów

Wesele w stylu klasycznym to przede wszystkim elegancka prostota, a przy tym szyk i elegancja jakie są jednymi z elementów tego właśnie stylu na weselu. W tym wypadku mieliśmy piękne dekoracje z kwiatów, wyjątkowe minimalistyczne zaproszenia i dodatki, które pasowały do wszystkiego idealnie. Piękna suknia ślubna, elegancki garnitur sprawił, że na Państwo Młodzi wyglądali w tym dniu najpiękniej jak się tylko dało.

Zakątek Świętokrzyski - Sala weselna z bali na wyjątkowe wesele

Zakątek Świętokrzyski to dwie sale weselna znajdujące się niedaleko Staszowa. Paulina i Bartek wybrali salę z bali na miejsce swojego wyjątkowego wesela. Sala niezwykle urokliwa tak jak jej okolice, które pozwalają stworzyć wyjątkowe zdjęcia ślubne nie tylko we wnętrz podczas zabawy ale również na mini plener ślubny jak i nietuzinkowe zdjęcia z gośćmi. Wystarczy tylko chwila i odrobina chęci by z wesela powstała wspaniała pamiątka i wyjątkowe zdjęcia ślubne. Paulina i Bartek zadbali o to, by ich wesele goście zapamiętali na długo. To również zasługa cudownej oprawy muzycznej zespołu 4event, który z całego serca polecam. Fotograf Ślubny Staszów.