Altana Siwy Dym to wspaniałe i wyjątkowe miejsce na mapie sal na wesele w Rzeszowie. Miałem okazję być w tym miejscu po raz pierwszy lecz mam nadzieję, że nie po raz ostatni. Piękna i ogromna drewniana sala, ma swój niepowtarzalny klimat i styl. Wystarczy tylko kilka dekoracji i można tam urządzić cudowne wesele w stylu rustykalnym. Ten styl jak i fotografowanie wesel rustykalnych to zdecydowanie dla mnie największa frajda. Mając możliwość wykonywać zdjęcia ślubne na takiej sali jest się pewnym, że materiał będzie super.

Altana Siwy Dym - Drewniana sala na wesele rustykalne

Altana Siwy Dym to fantastyczne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy, służące jako miejsce wielu imprez firmowych i uroczystości rodzinnych. Jest to drewniany budynek z duszą, przeznaczony na konferencje od wiosny do późnej jesieni. Jeśli szukasz ekskluzywnej, świątecznej atmosfery, Hotel Cztery Pory Roku jest dla Ciebie; jeśli wolisz rustykalną atmosferę, to Altana jest do tego po prosty idealna. Doskonałe miejsce na reportaż ślubny w stylu rustykalnym.

Fotograf Ślubny Rzeszów - Fotografuję wszędzie gdzie mnie tylko zaprosicie

Kolejnymi bohaterami mojego ślubnego reportażu są Joanna i Sebastian, młodzi ludzie, którzy postanowili w piękny wrześniowy dzień oznajmić głośno światu swoją miłość. Poznaliśmy się przed ich ślubem mimo, że dzieliła nas dość spora odległość ale gdy się bardzo chce to można zrobić wiele. Wspaniali i bardzo otwarci, wiedziałem, że z takim podejściem wszystko uda się bez problemu. Zarówno przygotowania na podwórku, w pięknym ogrodzie jak i później plener w Bieszczadach to przecież dla nich żaden problem.

Cały dzień, mimo że bardzo długi dla mnie (bo z Kielc do Rzeszowa jednak się chwilę jedzie), był wspaniały, atmosfera wesela niesamowita i wszystko udało się bez najmniejszego problemu. Wielkie dzięki za pomoc i najlepszą współpracę. Miałem okazję poznać i spędzić niesamowity dzień, a materiałem chciałem się z Wami podzielić niżej. Plener w Bieszczadach, to też było coś super i na pewno już niedługo pojawi się i taki wpis na moim blogu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, jeśli macie chęć bym mógł i Wam towarzyszyć w tak wyjątkowym dniu.