Wesele w plenerze to wyjątkowy pomysł na ślub. Chciałem przedstawić Wam moich kolejnych, bardzo wyjątkowych bohaterów kolejnej niesamowitej opowieści. Przed Wami Olga i Seweryn! Para wyjątkowa i wnosząca ze sobą pewność jakiej mogła by im pozazdrościć nie jedna Para Młoda. Na ten ślub trafiłem z polecenia Marty i Dominika, których również miałem ogromną przyjemność fotografować jakiś czas temu. Jest to zawsze dodatkowa motywacja i mobilizacja, że podobają się fotografię ślubne wykonane w rodzinie i kolejne pary obdarzają zaufaniem to co robię. Państwo młodzi postanowili zorganizować ślub wybitny, w cudownym miejscu, w pięknych okolicznościach przyrody, w miejscu mającym swój niepowtarzalny styl i klimat i jest to chyba jedyne takie miejsce na ślub w okolicach Kielc.

Wesele w plenerze – Spichlerz Tokarnia – wyjątkowa lokalizacja na wesele rustykalne

Miejscem tego niesamowitego wesela był Spichlerz położony w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Unikalny w skali kraju zabytkowy budynek w wyjątkowej lokalizacji. Jest zbudowany z drewna jodłowego, czerwonej cegły i elementów z kutego żelaza, z elementami stylu przemysłowego, aby stworzyć rustykalną i wspaniałą atmosferę przyjęcia. Miejsce samo w sobie wyjątkowe, a jeśli poniesie Was odrobina fantazji można tam zrobić absolutnie niezapomniane wesele. 

Ślub plenerowy i wesele pod namiotem – Spichlerz Tokarnia

Ślub plenerowy to w Polsce coraz bardziej popularna forma na organizowanie wesela. Niestety w naszym klimacie ciężko wyczuć pogodę z wyprzedzeniem i czasem po prostu może padać deszcz. Tak się właśnie stało w tym wypadku ale Olga i Seweryn totalnie nic sobie z tego nie zrobili i postanowili, że to co zaplanowali i sobie wymarzyli musi się spełnić. Chwała im za to ponieważ mimo opadów, niewygodnych parasolek był to ślub niesamowicie wspaniały. Ja byłem cały mokry ale był to na pewno ślub, którego w życiu nie zapomnę i za to wielkie dzięki.

Przyjęcie weselne i taneczna część wesela odbyła się pod namiotem, co również ostatnimi czasy staję się coraz bardziej na topie. Jak to wszystko wyglądało, co się działo? Zapraszam serdecznie do oglądania reportażu ślubnego z tego wyjątkowego dnia, bo było to wyjątkowe wesele w plenerze.

 

Picnook - online blogging tool

Sesja ślubna w dniu wesela

Plenery ślubne w dniu wesela zdarzają się coraz częściej, przeważnie wykonuje je gdy jestem daleko od domu i zorganizowanie kolejnego spotkania na sesję może być bardzo trudne. Są również lokalizacje, gdzie aż prosi się by się wymknąć chociaż na 30 minut i zrobić kilka zdjęć w pięknym miejscu w którym odbywa się ślub. Dokładnie tak było i tym razem, po tym jak pogoda się uspokoiła udaliśmy się na mały spacer po muzeum w Tokarni i zrobiliśmy taki mały plener ślubny i kilka zdjęć.

Picnook - online blogging tool

 

Fotograf Ślubny – Opinie

Karol to świetny fotograf. Potrafi doskonale uchwycić na zdjęciach wszystkie emocje i przedstawić je w najpiękniejszy sposób. Jego profesjonalizm nie przeszkadza mu w byciu zarówno artystą jak i po prostu fajnym człowiekiem, z którym na sesji czujesz się jak ze starym przyjacielem 😁 W efekcie dostajesz zdjęcia, na które każdy patrzy z zapartym tchem ☺️ Polecam serdecznie ❤️

Olga i Seweryn

Jeśli spodobał Wam się reportaż z tego wesela i chcielibyście, bym uwiecznił i Wasz ślub? Napiszcie do mnie, z miłą chęcią się spotkam i wspólnie na pewno stworzymy coś pięknego. Zapraszam.