Wesele rustykalne i cały ten klimat jest mi niezmiernie bliski, dlatego gdy Gosia i Dawid zdradzili mi klimat, byłem zachwycony. Wesele Kuźnia Smaków to miejsce gdzie odbywało się przyjęcie weselne. Cały klimat, sukienka, garnitur, bukiet ślubny wszystko było przygotowane perfekcyjnie i idealnie pasowało do całej ślubnej otoczki.

Wesele Kuźnia Smaków – czyli gdzie wesele rustykalne blisko Kielc

W okolicach Kielc nie jest łatwo znaleźć sale idealnie pasującą do klimatu rustykalnego. Co to znaczy rustykalnyStyl rustykalny nawiązuje jedynie do wiejskiego, spokojnego sposobu życia w harmonii z rytmami natury, tropiąc folklor XIX i początku XX wieku, z silnymi odniesieniami do starych gospodarstw. Ma charakter wiejskiej chaty lub dworku. Kuźnia Smaków w Tokarni do obok Spichlerza (znajdującego się zresztą na tym samym terenie) świetne miejsce na zorganizowanie ślubu w tym klimacie. Wesele Kuźnia Smaków poleca się na rustykalne klimaty. 

Ślub i wesele rustykalne w Kielcach

Jak już wspomniałem Gosia i Dawid wybrali już klimat, wybrali doskonałe miejsce i zadbali o wszystko. Sala była przystrojona perfekcyjnie z dbałością o wszystkie szczegóły. Zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym to przede wszystkim pokazanie tej lekkości i natury podczas całego wesela. Gosia miała wspaniały bukiet ślubny i olśniewającą sukienkę, Dawid piękny garnitur i wszystkie dodatki. Wszystko po prostu pasowało do siebie idealnie, a chyba wisienką na torcie tej organizacji był ślub kościelny w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia z Rogowa. Piękny drewniany budynek mieszczący się w centrum Parku Etnograficznego w Tokarni. Klimat i to jak wygląda jest absolutnie wyjątkowe.

Zapraszam Was w podróż, w piękne miejsce, niepowtarzalny klimat i wraz z wyjątkową parą młodą chcielibyśmy pokazać Wam ich wyjątkowy dzień na kilku zdjęciach. Jeśli klimat zdjęć Wam odpowiada to napiszcie i do mnie, a na pewno wspólnie stworzymy równie piękną historie.

 

Picnook - online blogging tool