Zakątek Świętokrzyski czyli dwie wyjątkowe sale weselne w Grzybowie koło Staszowa. Czy wiecie o tym, że w Polsce jest piramida? Samo jej istnienie już jest zaskakujące. Natomiast prawdziwe zdziwienie może wywołać w Was fakt, że możecie w niej zorganizować swoje własne wesele. Podoba Wam się taka wizja przyjęcia weselnego? Jeżeli tak, to zachęcam do dalszego czytania.

Co wyróżnia Zakątek Świętokrzyski?

Wspomniana piramida jest częścią kompleksu pod nazwą „Zakątek Świętokrzyski”. Zwiedźmy ją razem! Budynek ze względu na formę piramidy na pierwszy rzut oka robi imponujące wrażenie. Szczególnie w tej części świata.

Z boku piramidy znajduje się wieża z tarasem widokowym. Można na niego wjechać windą! To dodatkowa atrakcja dla każdego. Mogą się na nią dostać wszyscy Wasi goście weselni, nawet Ci, którzy mają problemy z poruszaniem się. Windę na taras widokowi docenią wyjątkowo na przykład dziadkowie lub osoby z niepełnosprawnościami.

W otoczeniu tego obiektu znajduje się również wiata grillowa i karczma. Dzięki temu w Piramidzie w Zakątku Świętokrzyskim możecie zorganizować wesele na ogromną liczbę gości, bez strachu, jak to wszystko uda Wam się ogarnąć. W Zakątku Świętokrzyskim już po Waszym weselu możecie zrobić też mniejszą lub większą imprezę rodzinną.

Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski

Co jest w środku Piramidy?

Obejrzenie Piramidy z zewnątrz to jedno. Jednak koniecznie zajrzyjcie również do środka. W końcu to właśnie tutaj być może będzie Wasze wymarzone przyjęcie weselne.

Samo wnętrze jest naprawdę świetne i ma kształt krzyża. Bez problemu pomieści się w nim nawet 130 gości weselnych. Parkiet znajduje się na jednym z ramion wspomnianego krzyża.

Natomiast wejście na podest jest ulokowane w tylnej części budynku. Daje to okazję do błyskawicznego przemieszczania się po sali.

W pozostałych częściach są stoły, przy których goście mogą spróbować pysznych potraw i odpocząć po szalonych tańcach. Dzięki takiemu rozplanowaniu sali, muzyka nie zagłusza rozmów przy stołach. Ciągłe przekrzykiwanie się znają wszyscy, a nie musi tak być.

Zakątek Świętokrzyski - Karczma z bali na klimatyczne wesele

Zakątek Świętokrzyski to nie tylko wyjątkowa piramida, w skład całego kompleksu wchodzi również piękne Karczma z bali. Tego typu miejsce na wesele idealnie sprawdzi się na wesela w stylu rustykalnym czy boho. Okolica również jest niezwykle urodziwa i zorganizowanie np. krótkiej sesji ślubnej to sama przyjemność.

Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski
Zakątek Świętokrzyski

Zachęcam do kontaktowania się. Z przyjemnością omówię z Wami szczegóły i wykonam reportaż ślubny.