Golden Palace to wyjątkowe miejsce na wyjątkowe spotkania. Golden Palace to wyjątkowy hotel znajdujący się niedaleko Warszawy w małej miejscowości Jaktorów Kolonia i tam miejsce miał piękny i wyjątkowy ślub ale zacznijmy od początku.

wesele Golden Palace

Agata i Piotr trafili do mnie z polecenia swoich znajomych, którym również miałem niezwykłą przyjemność towarzyszyć podczas ich ślubu i być ich fotografem ślubnym. Jak widać polecenia to piękna sprawa i działa nawet daleko poza własną okolicą. Fajnie jest mieć możliwość fotografować pięknym i sympatycznych ludzi bo niewątpliwie Agata z Piotrem idealnie pasują do tego grona. Przygotowania ślubne zaczynaliśmy w Grodzisku Mazowieckim bo to rodzinne strony Państwa Młodych.

Fotograf Ślubny Grodzisk Mazowiecki

Piękne zielone okolice, przygotowania ślubne na łonie natury to żaden problem gdy ma się w tle takie warunki jakie na mnie trafiły. Piękne słoneczko, zielone drzewa i ich tzw. first look to było coś wspaniałego. Później udaliśmy się do kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy gdzie Agata i Piotr dopełnili swoich formalności i w obecności zaproszonych gości ślubowali sobie na dobre i na złe.

Po ceremonii udaliśmy się na przyjęcie weselne do sali Golden Palace. Nie miałem wcześniej przyjemności być na tej sali a jest to naprawdę bardzo ładny lokal z piękną salą bankietową. Z zewnątrz również wygląda pięknie i robi ogromne wrażenie. Po przywitaniach i pierwszych toastach wszyscy udali się na zewnątrz by tradycyjnym polonezem rozpocząć przyjecie weselne.

Poloneza czas zacząć. – Podkomorzy rusza 
I z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza, 
I wąsa podkręcając, podał rękę Zosi,
I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi. 
Za Podkomorzym szereg w pary się gromadzi;
Dano hasło, zaczęto taniec – on prowadzi.
(…) Brzmią zewsząd okrzyki: 
“Ach, to może ostatni! patrzcie, patrzcie, młodzi, 
Może ostatni, co tak poloneza wodzi!”

Kiedy Państwo Młodzi swoim fenomenalnym pierwszym tańcem rozpoczęli tańce i zabawę, wszystko ruszyło i atrakcji oraz przyjemnością nie było końca. Miałem wielka przyjemność być tam i uwieczniać to wszystko i mam nadzieję że udało się oddać klimat tego wydarzenia. Zapraszam wszystkich do oglądania, a na końcu wpisu czeka na gości Agaty i Piotra mała niespodzianka.

Dom weselny: Golden Palace | Jaktorów Kolonia

Drodzy goście jeśli dotarliście do końca i macie ochotę na więcej to zapraszam do pełnej galerii z tego wesela. Hasło dostaniecie od Państwa Młodych, wiec zapraszam serdecznie do oglądania. Jeśli macie jakiś problem z hasłem to napiszcie również do mnie.