Wesele Rustykalne Kielce to nie zbyt częsta sytuacja w naszej okolicy, dodatkowo był to piękny ślub plenerowy tuż obok sali weselnej. Jest to styl wesela który szczerze uwielbiam. Gdy Kina i Karol opowiedzieli mi o swoim pomyśle na swój piękny ślub i wesele rustykalne Kielce to wiedziałem że bardzo chce móc uwiecznić ich dzień. Gdy przyjechałem na miejsce w piękne leśne okolice hotelu Patver to nie mogłem się nacieszyć jak cudownie zadbali i wszystko zorganizowali…sami.

O wystrój i całą otoczkę zadbali osobiście (oczywiście z pomocą nieocenionych przyjaciół). Wszystko wyglądało przepięknie, wszystkie dodatki, cudownie dopracowany klimat, wystrój miejsca gdzie odbywał się plenerowy ślub. Było po prostu pięknie i sadzę że to nie tylko moje zdanie i podzielają je wszyscy goście którzy osobiście mieli okazje tam być. A ja zapraszam na małą opowieść która chciałem się z Wami podzielić. Wesele rustykalne Kielce w Hotelu Patver

Dziękuję bardzo Kindze i Karolowi, za to że gdy po całym dniu wracałem w nocy do domu, dalej miałem w sobie moc energię, a radość jaki sprawił mi Wasz ślub trzyma mnie do dziś i za każdym razem gdy pomyśle o tym dniu. Miłego oglądania.

Ślub i wesele: Hotel Patver,
DJ: Piotr Węzigowski,
Film: Creative Motion,
Kwiaty: Bierz Go Bukiet,
Sukienka: CELIA Studio Mody Ślubnej,
Make up: Rok Styl Studio,
Szpilki: Faith,
Fryzura: Pukielnia & malarnia,
Garnitur: Masimmo dutti,
Buty: Burton,
Barber: Bushman,
Tort: La Baguette

Wesele Rustykalne Kielce

Rustic Wedding Kielce is not a very common situation in our area, in addition it was a beautiful outdoor wedding right next to the wedding hall. This is a wedding style that I sincerely adore. When Kina and Karol told me about their idea for their beautiful wedding, I knew that I really wanted to be able to record their day. When I arrived at the place in the beautiful forest area of ​​the Patver hotel, I could not get enough of how wonderfully they looked after and organized everything … themselves.

They took care of the decor and the whole shell personally (of course with the help of invaluable friends). Everything looked beautiful, all the extras, the wonderfully polished atmosphere, the decor of the place where the wedding took place. It was just beautiful and I think it’s not just my opinion and it’s shared by all the guests who personally had the opportunity to be there. And I invite you to a small story that I wanted to share with you.

Thank you very much to Kinga and Karol, for when I returned home at night after a whole day, I still had the power of energy in me, and the joy that made you my wedding keeps me to this day and every time I think about that day. Nice watch.

 

karol chaba, fotograf ślubny

Jestem fotografem z Kielc i najczęściej fotografie ślubne wykonuję w woj. Świętokrzyskim: Kielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice. Działam również jako fotograf ślubny w Małopolsce: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Wieliczka., Bardzo lubię fotografować na Podkarpaciu: Rzeszów, Przemyśl. Jako fotograf ślubny z miłą chęcią dojadę do Was wszędzie gdzie mnie tylko zaprosicie. Często zdarza mi się pracować w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Radom.

ZAOBSERWUJ MNIE

Crafted by

Privacy Preference Center