Hotel Patver Drewniana altana to miejsce, które zapamiętuje się na długo. Bez względu na to, czy jesteś na nim gościem, czy organizujesz własne wesele. Hotel Patver leży na skraju przepięknego kompleksu leśnego. Niedaleko od niego jest zalew z ośrodkiem sportów wodnych, stadnina. Taka piękna okolica zachęca do tego, aby zrobić sobie sesję ślubną i wesele.

Hotel Patver Drewniana altana – idealne miejsce na wesele

W hotelu organizowane są również przyjęcia okolicznościowe, konferencje, bankiety firmowe, zjazdy, a zimą można wybrać się na kulig.

W hotelu są dwie sale do organizowania przyjęć weselnych. Większa z nich jest naprawdę ogromna. Zajmuje aż 520 m2. Osobiście wolę bardziej kameralne klimaty i bardziej polecam Wam Drewnianą altanę.

Może i jest mniejsza, ale za to drewniane wykończenie i kominek, sprawiają, że możecie się przenieść do zupełnie innego świata. Gdy było spokojniej, mniej wyrafinowanie, ale za to bliżej natury.

W sezonie letnim prawdziwą furorę robi ogród znajdujący się wokół altany. Dzieci mają, gdzie szaleć, a i dorośli chętnie zaczerpną świeżego powietrza. To też okazja do zrobienia sobie chwili przerwy od tańców w czasie weselnej zabawy.

Hotel Patver
hotel-patver-sala-weselna-kielce-045 | Fotograf Ślubny Kielce
Hotel Patver

Hotel Patver Drewniana altana – dodatkowe udogodnienia

Wspólnie z gośćmi weselnymi możecie skorzystać z parkingu na terenie zamkniętym. W tym obiekcie dostępne są również: pokój dla Pary Młodej, scena dla zespołu muzycznego, parkiet taneczny. Na pewno atutem jest też dobry dojazd w okolicznych miejscowości, na przykład Kielc, czy Buska- Zdroju.

Hotel Patver
Hotel Patver
Hotel Patver
Hotel Patver

Ślub pod namiotem i wesele plenerowe - Hotel Patver

Hotel Patver to doskonałe i piękne miejsce na wesele i ślub plenerowy. Sama sala, a dokładnie karczma bo swój niepowtarzalny klimat i urok, co doskonale nadaje się na wesele w stylu rustykalnym czy boho. Zielone otoczenie sali na pewno sprawdzi się by spędzić czas w miłych okolicznościach przyrody. Przy karczmie jest namiot na wesele, który służy przeważnie jako parkiet taneczny dla gości.

Hotel Patver
Hotel Patver
Hotel Patver
Hotel Patver
Hotel Patver

Hotel Patver w Borkowie - Opinia

Hotel Patver jest mi niezmiernie bliski ponieważ zrealizowałem tam wiele reportaży ślubnych i wykonałem tam jedne z najlepszych wesel jakie miałem przyjemność w życiu robić. Sala weselna ma swój super klimat i jest jedną z niewielu sal ślubnych w świętokrzyskim, gdzie jesteście pewnie, że zorganizujecie wesele wyjątkowym stylu. Z mojej strony, mogę z czystym sumieniem polecić tą właśnie sale na wesele.

Jeżeli jesteście zainteresowani fotografem ślubnym, to zachęcam do skontaktowania się. Chętnie będę Wam towarzyszył w tym wyjątkowym dniu.