Sesja ślubna w szklarni… to była moja pierwsza myśl gdy przyjechałem do Uli na przygotowania. Od razu podzieliłem się moim pomysłem, który chyba na początku wydawał się dość szalony. 😉 Jak to, sesja ślubna w szklarni? To własnie uwielbiam w swojej pracy że na pozór nic nie znaczące budynki, miejsca można wykorzystać i stworzyć tam bajkowe obrazy. Chyba do samego końca Ula zastanawiała się co ja takiego wymyśliłem i jak to wszystko będzie na końcu wyglądało. Kilka podpowiedzi, kilka uwag i wspólnie stworzyliśmy cudowna i magiczna atmosferę. Państwo Młodzi poczuli chyba magie tej chwili i świetnie współpracowali oddając się uczuciu jakie ich połączyło. Dziękuję że mi zaufaliście i zapraszam na zdjęcia i opowieść o miłości i uczuciu. Dziękuję również za miłe słowa po sesji i po obejrzeniu zdjęć. Pozdrawiam Was serdecznie. Jeśli podoba Wam się moja praca i chcielibyście byśmy wspólnie stworzyli coś bajkowego to napiszcie do mnie.

Super współpraca! Bardzo sprawny kontakt mailowy.A zdjęcia wyszły fantastyczne! Sesja Ślubna w Szklarni - Fotografia Ślubna Kielce | Ula i Marcin » Fotograf Ślubny Kielce Tak z wesela jak i sesji. Bardzo dobrze,że nas namówił na sesję w szklarni,bo wszyscy łącznie z nami są zachwyceni! Można mu zaufać,cokolwiek wymyśli zgódźcie się,bo naprawdę warto!  Sesja Ślubna w Szklarni - Fotografia Ślubna Kielce | Ula i Marcin » Fotograf Ślubny Kielce Powtórzę się,ale to była super współpraca,polecamy w 100% i podpisujemy się obiema rękami i dwiema stopami. 

Sesja Ślubna w Szklarni – Fotografia Ślubna Kielce


Wedding session in the greenhouse … it was my first thought when I came to Ula for preparation. I immediately shared my idea, which seemed quite crazy at first. 😉 How is it, the wedding session in the greenhouse? This is what I love in my work that seemingly meaningless buildings, places can be used and create fairy-tale images there. Probably until the end of the hive, Ula wondered what I came up with and how it would all look at the end. A few hints, a few comments and together we created a wonderful and magical atmosphere.

The Bride and Groom probably felt the magic of this moment and they cooperated well, devoting themselves to the feelings that connected them. Thank you for trusting me and I invite you to photos and a story about love and affection. Thank you also for the nice words after the session and after seeing the photos. I greet you cordially.

karol chaba, fotograf ślubny

Jestem fotografem z Kielc i najczęściej fotografie ślubne wykonuję w woj. Świętokrzyskim: Kielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice. Działam również jako fotograf ślubny w Małopolsce: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane, Wieliczka., Bardzo lubię fotografować na Podkarpaciu: Rzeszów, Przemyśl. Jako fotograf ślubny z miłą chęcią dojadę do Was wszędzie gdzie mnie tylko zaprosicie. Często zdarza mi się pracować w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Radom.

ZAOBSERWUJ MNIE

Crafted by

Privacy Preference Center