Wesele w stylu industrialnym wymaga wyjątkowej oprawy i wyjątkowej sali weselnej. W województwie świętokrzyskim sale na wesele w stylu industrialnym można policzyć na palcach jednej ręki. Gościniec za Borem to miejsce mojego ostatniego wesela w sezonie 2019. Gościniec za Borem to w moich okolicach miejsce wyjątkowe i swoim wyglądem i niepowtarzalnym wnętrzem daje możliwości na zorganizowanie wspaniałego wesela.

Wesele w stylu industrialnym w Zaborowicach

Moim kolejnymi bohaterami są Ada i Patryk, para młoda z którą widzę się już kolejny raz ponieważ kilka lat temu Ada była świadkową na weselu Karoliny później mieliśmy okazję widzieć się jeszcze na kilku weselach a Ada to ostatnia z druhenek jakie mialem okazję fotografować podczas tamtego pamiętnego wesela. Dla mnie to bardzo ważne i wyjątkowe wydarzenie ponieważ mam okazję uwiecznić uroczystość ostatniej z dziewczyn.

Wyjątkowa Para powinna mieć wyjątkowe wesele, a na pewno takim miejscem jest sala w Zaborowicach. Ada i Patryk to wspaniałe i cały czas uśmiechnięte osoby, ludzie którzy wnoszą mega dużo pozytywnej energii wszędzie gdzie się pojawią. Wiadomo było że ich wesele będzie wyjątkowe, a jak to wszystko wyglądało możecie się przekonać na moich zdjęciach z reportażu ślubnego. Zapraszam do oglądania.