Gościniec za Borem nie bez powodu nosi nazwę jednej z najlepszych sal weselnych w okolicy Kielc. Są pewne powody, że tak wiele osób jest zachwyconych tym miejscem. Na pewno lokalizacja wśród zieleni i bliskość natury, przemawiają na korzyść Gościńca za Borem. Zresztą wiele Par Weselnych marzy o tym, aby zorganizować swoje przyjęcie weselne daleko od miejskiego zgiełku. A Gościniec świetnie spełnia również to kryterium.

Gościniec za Borem. Jak wygląda sala weselna?

Obiekt z jednej strony ma industrialny klimat, a z drugiej nie brakuje mu stonowanej elegancji. W samym Gościńcu oraz w sali weselnej jest naprawdę dużo przestrzeni. Sala ma 600 m2 i jest klimatyzowana. Pomieści nawet 300 osób, więc możecie zaprosić tyle osób, ile wytrzyma Wasz budżet.

Duże wrażenie w sali Gościniec za Borem może na Was znaleźć również wysoki sufit o efektownej konstrukcji. Zmieści się na nim nawet kilkadziesiąt lamp.

Warto mocno docenić również wspaniałą, drewnianą podłogę. Wprost stworzona do tańca. Na pewno przetrwała już mnóstwo wesel i nie widać po niej upływu czasu. Imprezę weselną możecie zorganizować zarówno przy stołach okrągłych, jak i tradycyjnych. Na życzenie gości można również zamówić wiejski stół.

Gościniec za Borem
Gościniec za Borem
Gościniec za Borem
Gościniec za Borem
Gościniec za Borem

Dodatkowe udogodnienia dla gości w Gościńcu za Borem

Dobrą wiadomością dla każdego rodzica jest to, że w obiekcie znajduje się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych. Kolejny atrakcyjny news to naprawdę duży parking na posesji. Dla gości dostępny jest również mini hotel. Dostępny jest w nim pokój dla nowożeńców oraz 8 pokoi 2-osobowych.

Gościniec za Borem
Gościniec za Borem
Gościniec za Borem

Wesele w Gościńcu za Borem

Gościniec w Zaborowicach to zdecydowanie sala, gdzie Wasze wesele będzie wyglądało wyjątkowo. Sala sama w sobie wygląda super, a gdy dodać do tego kilka dodatków, to sprawi wrażenie jedynej w swoim rodzaju. Okolica sali jest równie urokliwa i daje super możliwość wyskoczenia na chwilkę i zrobienia krótkiego pleneru ślubnego.

Gościniec za Borem
Gościniec za Borem
Gościniec za Borem
Gościniec za Borem

Gościniec za Borem – opinie

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zachęcam Was do poczytania opinii w sieci. W przypadku tego obiektu są one naprawdę rewelacyjnie. Jedna Panna Młoda napisała, że właściciel podjął się zorganizowania wesela wegańskiego, co przez innych było uznawane za niepotrzebną ekstrawagancję. Natomiast goście byli zachwyceni tak niecodziennym, ale bardzo smacznym menu weselnym. Ja również z mogę tą salę polecić, fotografowałem tam kilka razy i jako fotograf ślubny z Kielc uważam tą sale za top w naszej okolicy

Zachęcam Was do zapoznania się z moim portfolio. Chętnie zrobię piękne zdjęcia z wesela i uroczystości ślubnej, a jeśli macie ochotę zobaczyć realizację reportażu ślubnego z Gościńca za Borem to serdecznie zapraszam.