Fotograf Ślubny Kielce

Karol Chaba

Jako Fotograf Ślubny Kielce staram się pokazywać Wasz piękny dzień w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Witam serdecznie wszystkich przyszłych nowożeńców. Jeśli poszukujecie kogoś, kto fachowo zrealizuje Waszą sesję ślubną w plenerze, a także udokumentuje ten ważny dla Was dzień, jakim jest dzień ślubu, na wyjątkowych fotografiach, nie tylko w Kielcach, ale i na terenie całego kraju, to zachęcam do zapoznania się z moimi dokonaniami. Mam nadzieję że moja praca i oferta Wam się spodoba i przypadnie do gustu. Jeśli chcielibyście abym to własnie ja miał przyjemność zrealizować dla Was zdjęcia ślubne to… zapraszam.

"Dzięki zdjęciom ślubnym, które zrobił Karol mogliśmy przeżyć jeszcze raz najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Wspaniale uchwycone najważniejsze momenty, reakcje nasze i naszej rodziny. Są zdjęcia zabawne, romantyczne i wzruszające. Karol złapał świetny kontakt z gośćmi. Ponadto szybko odpowiada na maile, jest elastyczny, dzięki czemu mogliśmy zorganizować wszystko drogą elektroniczną, co dla nas było bardzo ważne."

Pani & Pan

Fotografia ślubna oraz sesje ślubne w plenerze są czymś wyjątkowym nie tylko dla pary młodej, lecz także dla mnie. Staram się wykonywanymi przeze mnie zdjęciami tworzyć niepowtarzalny, magiczny świat, niemożliwy do zobaczenia poza powstałymi w ten sposób kadrami. Zdjęcia ślubne powinny nieść ze sobą całą historię, jaka Wam towarzyszy. Jak to osiągnąć? To jest już moim zadaniem, które staram się realizować, wkładając w nie całą swoją wiedzę, dokładając do tego emocje, towarzyszące podczas dnia Waszego ślubu także mi.

Wierzę, że po zapoznaniu się ze zdjęciami ślubnymi, które już wykonałem, powierzycie mi opowiedzenie także Waszej historii. Pochodzę z Kielc, lecz działam na terenie całego województwa świętokrzyskiego, a także dojeżdżam w inne miejsca, w których mnie potrzebujecie. Fotografia ślubna jest moją pasją, którą dzielę się z każdą parą, jaką mam okazję spotkać na mojej drodze zawodowej. Mam nadzieję, że spotkam się na niej także z Wami.

Fotografia Ślubna Kielce

O Mnie

Ostatnie wpisy