Świętokrzyski Dwór to czarujące miejsce w górach. Na pewno, jeżeli właśnie planujecie wesele, to powinien się on znaleźć na Waszej liście ,,do sprawdzenia”. To odpowiedni punkt, zarówno do zorganizowania konferencji biznesowej, jak i do odpoczywania lecz przede wszystkim na organizację wspaniałego ślubu, nawet na bardzo duża ilość gości.

Co oferuje Świętokrzyski Dwór? Sala weselna w górskim klimacie.

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Wymaga odpowiednich przygotowań i oczywiście hucznego świętowania.

Jeżeli zdecydujecie się, żeby zrobić wesele w Świętokrzyskim Dworze, to nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik będzie czuwał sztab ludzi. Będziecie mogli się poczuć jak gwiazdy filmowe! Macie do tego prawo jako Para Młoda, bo taka okazja zdarza się tylko raz w życiu.

Organizacją przyjęć weselnych w Świętokrzyskim Dworze zajmuje się między innymi: menager, wyspecjalizowana kadra kelnerska, szef kuchni i florystka. Dzięki ich pracy dania będą wyśmienite i podane gościom szybko, bez żadnych wpadek. Natomiast sala weselna zostanie wspaniale udekorowana kwiatami.

Jak wygląda sala na wesele? Wyjątkowe wesele w sali Świętokrzyski Dwór.

Sala weselna w stylu rustykalnych charakteryzuje się wspaniałym sufitem z grubymi belkami. Całe jej wnętrze jest w drewnie, a sam budynek został wykonany z bali. To nadaje jej niesamowity klimat. Wystarczy dodać do niej proste dekoracje, pełne kwiatów i białego koloru, aby wnętrze nabrało elegancji i jednocześnie nie utraciło swojego początkowego, lekko surowego charakteru.
Uwagę zwraca również oświetlenie. Stanowią je duże, bardzo dekoracyjne żyrandole. Może nie dają one bardzo dużej ilości światła, ale za to tworzą atmosferę.
Sala znajduje się na poziomie tarasu. Dzięki temu, można zobaczyć z jej okien zachwycające widoki na Góry Świętokrzyskie. Przy słonecznej pogodzie robią one jeszcze większe wrażenie. Sam Świętokrzyski Dwór jest umiejscowiony na zboczu Świętego Krzyża.

Jeżeli spodobała Wam się sala w Świętokrzyskim Dworze, to zachęcam do kontaktu. Chętnie podejmę się fotografowania uroczystości ślubnej i dalszej zabawy. Realizacje dostępne są na stronie.

Chcielibyście poznać moją ofertę ślubna? Serdecznie zapraszam.