Hotel Paradiso Suchedniów, a dokładnie chodzi mi o drewnianą altanę na terenie obok hotelu. Uważacie, że wesele w hotelu to opcja absolutnie nie dla Was? Zbyt elegancko, sztywno i oficjalnie? Nie zawsze profesjonalizm musi się z tym wiązać. To Wasz najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu. Dlatego macie prawo zadecydować, jak będzie wyglądało Wasze wesele. A ten obiekt ma naprawdę gigantyczny potencjał. Pokażę go Wam moimi oczami.

Co warto wiedzieć o obiekcie Hotel Paradiso Suchedniów Altana?

To trzygwiazdkowy kompleks hotelowy. Mieści się w bardzo urokliwej miejscowości Suchedniów w Górach Świętokrzyskich. Dla niewtajemniczonych dodamy, że jest to w sąsiedztwie pięknych lasów Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego. Cicho, spokojnie. Idealnie, aby odpocząć i dobrze się bawić w kompleksie Hotel Paradiso.
Kolejnym atutem tego hotelu jest lokalizacja. Znajduje się blisko drogi ekspresowej S-7 Warszawa-Kraków. Dlatego większość gości z różnych części Polski nie będzie miała żadnego problemu z dojechaniem na uroczystość ślubną i wesele.

Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów

Pozostałe atuty samego Hotelu Paradiso Suchedniów Altana

  • Łącznie w hotelu znajduje się aż 250 miejsc noclegowych.
  • W każdym pokoju jest telewizor, Wi-Fi, łazienka z prysznicem. W razie potrzeby na recepcji można wypożyczyć żelazko i suszarkę do włosów.
  • Restauracja może przygotować na wesele dania z kuchni polskiej lub europejskiej.
  • W hotelu jest Chata Grillowa w stylu rustykalnym.
  • Parking dysponuje aż 70 miejscami parkingowymi.
  • W obiekcie znajduje się strefa relaksu z basenem, jacuzzi i sauną.
  • W sezonie letnim ogromną atrakcją dla młodszych i starszych jest przepiękny ogród z oczkiem wodnym o powierzchni 1,5 ha.

Jak wygląda sala? Super Altana na ślub i wesele. Hotel Paradiso Suchedniów

Chociaż w tym obiekcie hotelowym są dwie sale weselne, to bardziej polecam Chatę Grillową. To miejsce o wyjątkowym klimacie. Budynek zrobiony jest z drewnianych bali. Pozostałe elementy wystroju jak stoły, czy siedziska również wykonane są z drewna. Przy odpowiedniej dekoracji i oświetleniu, można odnieść wrażenie, że jest się w ogrodzie, a nie w karczmie.

Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów
Hotel Paradiso Suchedniów

Jeżeli szukacie fotografa, który uchwyci piękno tej sali i najważniejsze chwile ze ślubu i wesela, to piszcie lub dzwońcie. Jeśli macie ochotę również obejrzeć więcej moich realizacji. To serdecznie zapraszam na bloga.