Zacisze w Bobrzy to doskonałe miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Jest ono odpowiednie również na chrzciny i komunie. Ten lokal nadaje się również do wynajęcia na przykład na wieczór panieński, czy po prostu spotkanie firmowe. Na pewno można tam zorganizować wyjątkowe wesele, wystarczy odrobina kreatywności, fachowej pomocy i można zrobić wystrój jak z bajki.

Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy

Zacisze w Bobrzy – najważniejsze zalety

Na pewno tym, co przyciąga tutaj mnóstwo Par Młodych jest widok z tarasu. Można z niego zobaczyć przepiękny i naprawdę duży staw z grążelami. Dla wyjaśnienia dodam jeszcze, że są to takie żółte kwiaty. Rosną w sadzawkach.

Zacisze w Bobrzy znajduje się na wyspie, co powoduje, że zarówno Wy jako Para Młoda, jak i Wasi goście będziecie mieli więcej miejsca do zabawy. Prosto z sali weselnej możecie wyjść na wyspę. Dla chętnych jest również możliwość wybrania się w rejs na łódce.

Z typowo letnio-wiosennych atrakcji warto jeszcze wspomnieć o zadaszonym grillu. Jeżeli Wy i Wasi goście jesteście wielbicielami takich potraw, to dobrze skorzystać z takiej możliwości.

To nie koniec atrakcji w otoczeniu Zacisza w Bobrzy. Dostępny jest również telebim. Możecie na nim wyświetlić film, pokazujący na przykład wcześniej zorganizowaną sesję narzeczeńską lub zaprosić gości do śpiewania karaoke. W końcu wesele to przede wszystkim dobra okazja do znakomitej zabawy.

Chcecie zobaczyć więcej zdjęć ślubnych w podobnym klimacie? Wejdziecie na mój blog.
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy

Zacisze w Bobrzy - super miejsce na wesele

Sala weselna Zacisze w Bobrzy to doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela. Sala ma swój niepowtarzalny klimat i urok, wystarczą tylko odpowiednie dekoracje i pomysł, by Wasz ślub stał się wyjątkowy. Jako fotograf na wesele serdecznie polecam współpracę z kwiaciarnią BIERZ GO BUKIET. Będziecie mieć pewność, że wszystko będzie zrobione perfekcyjnie.

Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zaobserwujcie mój kanał by być na bieżąco.

Zachęcam również do skorzystania z moich usług. Jestem fotografem ślubnym i chętnie uchwycę w kadrze Wasze przyjęcie wesele, na przykład w Zaciszu w Bobrzy. Mogę Wam również polecić inne, ciekawe miejsca.

Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Zacisze w bobrzy
Chcielibyście poznać moją ofertę ślubna? Serdecznie zapraszam.

Atrakcje w sezonie zimowym

Gdy planujecie wesele w sezonie jesienno-zimowym, to czeka na Was grill wewnętrzny, kamienny piec do pizzy opalany drewnem i wędzarnię (zapewnia świetny klimat!).

Niezależnie od pogody Zacisze w Bobrzy oferuje naprawdę różnorodne menu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Potrawy są podawane przez profesjonalnych kelnerów. Natomiast, jeżeli na przyjęciu weselnym będą obecne dzieci, to został dla nich przygotowany specjalny kącik do zabawy. Dzięki temu, w czasie imprezy nikt nie będzie się nudził!