Hotel Uroczysko i Strefa Światła to przepis i pewność że zdjęcia ślubne będą udane. Czas na reportaż ze ślubu Kasi i Łukasza, który odbył się w ostatni weekend września. Państwo Młodzi zorganizowali piękne wesele, a za miejsce przyjęcia wybrali podkielecki Hotel Uroczysko,  doskonale zadbali o to, by wszystko było dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Podczas spotkania przed ślubem pytali mnie czy warto zainwestować w profesjonalne oświetlenie i dobra firmę, która się tym zajmie. Bez chwili zastanowienia i tak samo powiem i polecę każdym przyszłym Parom Młodym że warto, nie wahajcie się by się na to zdecydować.

Profesjonalne oświetlenie sprawi że wszystko będzie wyglądać jeszcze piękniej, a to co później po tym zostanie, czyli zdjęcia ślubne będą jeszcze lepsze i będą wyglądać zdecydowanie lepiej. Wszystkie dekoracje, dodatki były perfekcyjnie dopasowane i wszystko razem wyglądało doskonale. Kasia i Łukasz to wspaniali i pozytywni ludzie, którzy nawet przez chwile nie sprawiali wrażenia zestresowanych i cały czas dzielili się ze wszystkimi gośćmi swoja pozytywna energią i jestem pewny że każdy na ich weselu bawił się doskonale. Zapraszam na kolorową opowieść, której znakiem szczególnym zostanie chyba uśmiech Państwa Młodych nigdy nie schodzący z ich twarzy. Pozdrowienia dla nich i całej ekipy z która tam pracowałem.

Przyjęcie: Hotel Uroczysko

Oświetlenie: Strefa Światła

Film: 3rano

Hotel Uroczysko – Zdjęcia Ślubne Kielce

 

Polecam w 100%!!! Karol stworzył Nam wspaniałą atmosferę oraz Piękne zdjęcia i niewątpliwie wspaniała pamiątka. Karol wie kiedy nacisnąć spust migawki, by zrobić wspaniały reportaż. Jeszcze raz DZIĘKI że towarzyszyłeś Nam w tym ważnym i szczególnym dniu w Naszym życiu.
Pozdrawiamy