Dworek w Masłowie to idealny lokal do zorganizowania przyjęcia weselnego. Ten dom weselny działa już od ponad 20 lat. Samo to zachęca do sprawdzenia, co oferuje. Może się okazać, że właśnie takiego miejsca szukacie od dawna.

Dworek w Masłowie - Duża sala weselna z klimatyzacją

Sala bez problemu pomieści nawet 160 osób. W lokalu jest klimatyzacja, więc nie trzeba po tańcach, co chwilę wychodzić, żeby się ochłodzić. Jakie to jest uciążliwie wiedzą wszystkie Panie, które wypadają na minutkę na zewnątrz w wydekoltowanych sukniach. Później często z dobrej zabawy zapamiętuje się tylko silne przeziębienie.

Dworek w Masłowie
dworek-w-maslowie-006 » Fotograf Ślubny Kielce
dworek-w-maslowie-wesele-013 » Fotograf Ślubny Kielce

Tradycyjnie urządzona sala - Wyjątkowy dworek na wesele

Ta sala weselna z pewnością przypadnie Wam do gustu, jeżeli cenicie sobie klasykę. Błyszcząca posadzka w beżowym kolorze ładnie się komponuje z białymi ścianami.

A na nich… sztukaterie. Tworzą one niepowtarzalny klimat. Sprawiają, że proste, klasyczne wnętrze wygląda jak sala balowa. Natomiast bardzo dekoracyjne, wieloramienne żyrandole z kryształami, ładnie doświetlają tę dużą przestrzeń. Za oświetlenie odpowiadają również kinkiety. Tak właśnie wygląda piękna sala w Dworku w Masłowie.

Dworek w Masłowie
Dworek w Masłowie
Dworek w Masłowie
Dworek w Masłowie
Dworek w Masłowie

Dworek w Masłowie – świetnie prowadzone social media

Jeszcze jedna uwaga. Zanim w ogóle weźmiecie się za organizowanie przyjęcia weselnego, to koniecznie zajrzyjcie na Facebooka Dworku w Masłowie. Znajdziecie na nim mnóstwo praktycznych porad dla osób, które jeszcze nie orientują się w temacie, a chciałyby wiedzieć, na przykład jakie zaproszenia ślubne dla gości wybrać. Za tę dodatkową, bezpłatną wiedzę i za piękną salę weselną ogromny plus ode mnie!

Niewielki parking

Kolejnym problemem, z którym zazwyczaj zmagają się goście weselni jest brak miejsc do parkowania. Tutaj nie zaparkują wszyscy, bo parking ma niewiele ponad 10 miejsc. Jednak najbliższa rodzina Pary Młodej nie będzie się musiała martwić o pozostawione w obcym mieście samochody.

Dworek w Masłowie
Dworek w Masłowie
Dworek w Masłowie
Dworek w Masłowie

Dworek w Masłowie - Opinia

W dworku pracowałem nie raz i uważam to miejsce za bardzo ciekawe na zorganizowanie wesela. Wystarczy tylko odrobina chęci, dodanie kilku ciekawych dekoracji i miejsce wygląda pięknie. Fajna okolica i wieczorne ognisko dają niepowtarzalny klimat. Jako fotograf ślubny mogę na pewno polecić to miejsce na wesele. Realizację z Dworku możecie zobaczyć również na moim blogu. Zapraszam.

A kim jestem? Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną. Wykonuję sesje ślubne, narzeczeńskie i reportaże ślubne. Z przyjemnością podejmę współpracę z Wami i stworzę zapadające w pamięć fotografie.