Dziękuję raz jeszcze za zaufanie...

Witajcie Moi drodzy. Chciałem jeszcze raz podziękować Wam za to że mogliśmy razem współpracować i że obdarzyliście mnie zaufaniem. Dziękuję że powierzyliście właśnie mnie możliwość fotografowania Waszej uroczystości i Waszego wyjątkowego dnia.

Małżeństwo to piękno – bycia we dwoje.
Małżeństwo to poszukiwanie – drogi do celu.
Małżeństwo to skarb – którym jest Wasza miłość.
Małżeństwo to Wy – na zawsze razem.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia…

Wyjątkowe chwile zatrzymane właśnie dla Was.

Ślub to seria wyjątkowych momentów, które wydarzają się tylko raz. Dla mnie te niepowtarzalne chwile pełne Waszych emocji zatrzymane w kadrze tworzą najlepszą fotografię ślubną. W każdej chwili starałem się stworzyć dla Was coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Wasz Ślub na Moim blogu...

Dziękuję że mogłem wyróżnić Wasz ślub na moim blogu, że stworzyliście i wykreowaliście tak wspaniałe wydarzenie. Znajdziecie tam moje ulubione zdjęcia z Waszego ślubu. Będzie mi niezmiernie miło jeśli podzielicie się tym właśnie wpisem ze swoimi znajomymi oraz gośćmi.
Zapraszam!

Wasz Ślub na Blogu
EiK repo-0693 | Fotograf Ślubny Kielce

Pełna Galeria, czyli... tak było na Waszym weselu!

Przed Wami główna galeria Waszych zdjęć. Mam nadzieję że spojrzycie na nią z uśmiechem i łezką w oku. Mam nadzieję że jeszcze raz przypomnicie sobie jak cudowny i wyjątkowy był to dzień. Tu kolejne wielkie podziękowania dla wszystkich dzięki którym odbyło się to wspaniałe wesele.

Zapraszam do oglądania!

Dla Gości wystarczy wysłać link z tego przycisku 🙂

Galeria Zdjęć

Kilka słów od Was...

Cały czas staram się by oferować moim Parom usługi na najwyższym poziomie. Staram się by każde wesele było wyjątkowo udokumentowane i za każdym razem wkładam w nie swoje serce. W celu doskonalenia się prosił bym Was o kilka słów w małej ankiecie, która będzie tylko i wyłącznie dla mnie. Dziękuję za poświęcenie kilku chwil na to.

EiK repo-0004 | Fotograf Ślubny Kielce

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Co Wam się podobało w mojej pracy?

  Co mógłbym zrobić lepiej?

  Recenzja...dla innych

  Dobra współpraca wymaga podziękowań, dlatego dziękuję Wam za każdy niezapomniany moment uchwycony w obiektywie! Dziękuję za miłą współpracę, za wspólne chwile i mam nadzieję, że uda nam się razem jeszcze kiedyś pracować!

  Do zobaczenia!

  Ps. gdyby to nie był problem, w wolnej chwili chciałbym Was prosić o napisanie (mam nadzieję miłej) recenzji na moim funpagu na facebooku.