Dworek Nad Stawami to dom weselny położony na terenie dawnego folwarku w miejscowości Wola Przedborska koło Przedborza. Pochodzi z początku XIXw., obecnie został gruntownie wyremontowany i rozbudowany. Dworek otacza 5 ha ogrodzony teren, na którym znajdują się: dwa zarybione stawy, zasilane wodą ze źródeł, łąki, lasek.

Ze względu na swoje położenie, pobliskie lasy i wzniesienia Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce to stwarza idealne warunki do rekreacji i zregenerowania sił. W tym sezonie postanowiłem troszkę podgonić z kończeniem ślubnych zdjęć. Chciałem móc w miarę szybko dzielić się pięknymi opowieściami o zakochanych parach jakie mam okazje fotografować. Tutaj mamy kolejny przykład dwojga ludzi którzy pokazują że chcą być ze sobą. Zarówno na zdjęciach jak i na żywo widać to świetnie fotografuje się w takich pięknych okolicznościach. O świetna zabawę i kolory zadbał Wodzirej Piotr Staniszewski, który zadbał o to by goście bawili się świetnie a sala wyglądała pięknie. Zapraszam serdecznie na małą opowieść własnie o wspaniałych ludziach oraz na zdjęcia z ich górskiego pleneru. Zapraszam

Dworek Nad Stawami – Zdjęcia Ślubne Oleszno


Dworek Nad Stawami is a wedding house located on the site of a former farmstead in Wola Przedborska near Przedborz. This season I decided to sprinkle a bit with the ending of wedding photos.

So that I can share the beautiful stories of couples in love that I have the opportunity to photograph as soon as possible.

Here we have another example of two people who show that they want to be with each other, both in pictures and live it is clearly photographed in such beautiful circumstances.

The great fun and colors took care of the headmaster Piotr Staniszewski, who made sure that the guests had a great time and the room looked beautiful.

I cordially invite you to a small story about great people and photos from their mountain outdoor.